Obchodné podmienky

Objednávky

Objednávky môžete uskutočniť nasledovnými spôsobmi:

Priamo nákupom v našom e-shope.
Telefonicky na číslach 0905 469 555, 0904 067 611
SMS na číslach 0905 469 555, 0904 067 611
E-mailom na terafarm.eu@gmail.com

Objednávka musí obsahovať nasledovné údaje:
- druh, veľkosť a množstvo kŕmneho hmyzu.
- kompletnú poštovú adresu v zložení: Meno a priezvisko (firma) objednávateľa, ulica, číslo domu, PSČ a obec. Platí pri odbere na dobierku.

Po obdržaní objednávky posielame potvrdenie objednávky s upresnenou celkovou cenou a termínom odoslania – platí pri posielaní poštou. Ak nie je momentálne niektorá z položiek dostupná, budeme Vás obratom informovať. V prípade, ak ste nedostali potvrdenie s celkovou cenou, je možné, že sme Vašu objednávku neobdržali. Kontaktujte nás prosím telefonicky.
Obdržané objednávky vybavujeme podľa možnosti obratom s ohľadom na deň v týždni. V prípade záujmu o posun odoslania zásielky je to nutné jasne uviesť.

Uzávierka objednávok je minimálne jeden deň pred ich odoslaním.

Balenie

Kŕmny hmyz balíme do  potravinárskych priehľadných plastových vaničiek, saranče balíme priamo do kartónových krabíc. Vaničky sú opatrené otvormi na výmenu vzduchu, prelepené a zabalené do kartónových krabíc. Balenie je bezpečné a nehrozí únik hmyzu.

Zasielanie, prevzatie zásielky

Poštou na dobierku – na území Slovenska a do Českej republiky. Zásielky posielame v pondelok až štvrtok, neposielame v dni, po ktorých nenasleduje pracovný deň. Do Českej republiky posielame vzhľadom na dodacie lehoty v pondelok alebo utorok, aby zásielka dorazila do víkendu. Zásielky posielame prvou triedou doporučene na dobierku ako listovú zásielku. Balíček by ste mali obdržať na druhý deň po odoslaní. Odoslanie potvrdzujeme mailom aj s číslom doporučenej zásielky – platí pri objednávkach mailom alebo cez e-shop.

Osobne – po dohode v Krupine, vo Zvolene, na teraristických burzách.

Poštovné a balné

Malý balík: kapacita 1ks 1 l plastová krabička – poštovné 4,- €.
Poštovné a balné pri ostatných balíkoch je vypočítané individuálne a zohľadňuje reálne náklady spojené s balením a odoslaním zásielky.

Ak je potrebné zabaliť zásielku do viac ako jedného balíka, poštovné na druhý a ďalší balík účtujeme znížené o cenu za dobierku.

Pri platbe vopred na účet je zľava na poštovnom vo výške 1,- €.

Všetky ostatné záležitosti neuvedené v týchto Obchodných podmienkach sa riadia právnymi predpismi platnými na území Slovenskej republiky.